Paka dla zwierzaka

Jak co roku o tej porze nasza szkoła stara się wspierać braci naszych mniejszych. Czas pandemii nie oszczędził także zwierząt- trudności  dotykają coraz większej liczby stowarzyszeń pomagających zwierzakom.

Ze względu na ograniczenia związanie z trwającą pandemią w tym roku proponujemy alternatywną formę pomocy. Ogłaszamy akcję „PAKA DLA ZWIERZAKA”. Być może interesuje Was pomoc rzeczowa dla zwierzaków i chcielibyście samodzielnie wybrać prezent dla nich. Każda chętna klasa będzie mogła przygotować paczkę dla wybranego czworonoga- nawet nie jednego .

Gdzie można  zobaczyć wybranka ? Zapraszamy na stronę https://animal-security.pl/adopcje/- w tym roku prezenty zostaną przekazane do poznańskiej Fundacji Animal Security.

Zasady zbiórki- wszystkie prezenty należy składać w swojej klasie w wyznaczonym do tego miejscu, tak by jak najbardziej ograniczyć konieczność kontaktu między uczniami  z różnych klas.

Co zbieramy? Karma,

posłania

szelki

ubranka zimowe

witaminy i suplementy

szampony

smakołyki do nagradzania i zabawki

smycze, obroże

środki przeciw pchłom i kleszczom (spray, obroża, inne specyfiki) Zbiórka rusza od poniedziałku 12 października i będzie trwać do 31 października.

Wiesz, jak wiele możesz zrobić? To nie są wielkie czyny. To dobre uczynki, dzięki którym nasi mali przyjaciele będą mogli przetrwać zimno i głód obecnej pory roku. Wymaga to od Ciebie tylko  dobrych chęci i mobilizacji. I otworzenia się na fakt, że prócz Twoich domowych pieszczochów, które zimą wygrzewają się na domowej kanapie, jest mnóstwo mniej uprzywilejowanych zwierzaków, które na co dzień walczą o swoją porcję jedzenia i swój kąt.