Drodzy rodzice w nadchodzącym roku szkolnym firma Catering-Sielanka zajmie się dostarczaniem i wydawaniem posiłków na terenie Szkoły Podstawowej nr 59 im. J. H. Dąbrowskiego w Poznaniu ul. Baranowska 1. Catering-Sielanka zajmuję się przygotowywaniem i dostarczaniem posiłków dla dzieci w żłobkach, przedszkolach, szkołach oraz obsługą żywieniową starszych osób od wielu lat. Na terenie Poznania obsługiwała i obsługuje wiele placówek.

Idąc z duchem czasu podjęliśmy współpracę z portalem/aplikacją zamów posiłek, gdzie będziecie Państwo mogli składać zamówienia na posiłki dla waszych Pociech. Pod adresem internetowym:
http://www.zamowposilek.pl/
możecie Państwo dowiedzieć się na czym polega zamawianie posiłków przez naszego pośrednika. Natomiast wchodząc na stronę: https://www.skarga.edu.pl/pod/phocadownloadpap/sekretariat/instrukcja_zamawiania_posilkow.pdf
znajdziecie państwo dokładną instrukcję jak krok po kroku założyć konto na stronie internetowej i w aplikacji, oraz dowiecie się jak złożyć zamówienie.

Zamówienie na dany dzień możecie państwo składać do godziny 9.00 bieżącego dnia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi posiłkami.
Catering-Sielanka
nr kontaktowy: 502-240-067