Samorząd Szkolny życzy każdej z Pań wiele szczęścia w dniu ich święta.

Kiermasz w tłusty czwartek cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli słodkości. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

DZIEŃ POPCORNU oraz KIERMASZ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz upominków dla Babci i Dziadka oraz Dzień Popcornu. Obie akcje cieszyły się ogromnym zaangażowaniem. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział każdemu uczniowi. Państwo Kownaccy odwiedzili nas z maszyną do robienia popcornu oraz poświęcili swój czas, za co serdecznie dziękujemy!

Samorząd SP 59

Samorząd Uczniowski dziękuje za udział w akcji mikołajkowej.
W naszej szkole naliczyliśmy dzisiaj 195 uczniów w czapce Świętego Mikołaja!
Najwięcej Mikołajek i Mikołajów było w klasach 1a,2a,3a,6a,7a oraz 7b.
Już w piątek odwiedzi Was Samorząd Uczniowski ze słodkim upominkiem.

DYSKOTEKA ANDRZEJNKOWA

Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów naszej szkoły dyskotekę andrzejkową. W czasie zabawy uczniowie mieli okazję brać udział w wróżbach andrzejkowych oraz głosowaniu na króla i królową dyskoteki.
Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejną dyskotekę już przed feriami zimowymi.

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Kartki z pozdrowieniami dla kolegów i koleżanek oraz żółte stroje.

KIERMASZ ROGALOWY

Akcja Kotyliony – Narodowe Święto  Niepodległości – SU przygotował kotyliony dla nauczycieli.

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Słodkie upominki i życzenia od Samorządu Uczniowskiego dla nauczycieli i pracowników szkoły.

Wyniki wyborów do samorządu szkolnego
Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Anna Radecka
Zastępcy Przewodniczącej – Jakub Filipionek, Krzysztof Brzostowicz
Opiekunem Samorządu została Pani Agnieszka Nowak. Rzecznikiem Praw Ucznia Pani Monika Załęska.
Gratulujemy zwycięzcom!

Kampania wyborcza w roku szkolnym 2023/2024 trwa! Niedługo ogłoszenie wyników do samorządu szkolnego.