Dyskoteka

Dzień Kobiet

Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego pamiętali o święcie kobiet, w tym dniu złożyli życzenia wszystkim paniom oraz wręczyli słodkie upominki.

METADATA-START

POCZTA WALENTYNKOWA

Od 9.02.2016 do 12.02.2016 r. w naszej szkole działała Poczta Walentynkowa, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski oraz Klub Przyjaciół Biblioteki W tym okresie wszyscy uczniowie klas 0-VI mogli obdarować miłą kartką swoich kolegów i koleżanki. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.
Wyniki konkursu na logo Samorządu Uczniowskiego

W grudniu br. ogłoszono konkurs na logo Samorządu Uczniowskiego. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Technika wykonania pracy była dowolna – prace można było wykonać ręcznie lub korzystając z technik komputerowych. Do komisji konkursowej wpłynęło 12 prac. Logo wykonane przez Marcina Jóźwiaka zostało przez komisję konkursową ocenione najwyżej i już po feriach stanie się znakiem rozpoznawczym członków Samorządu Uczniowskiego.

I miejsce: Marcin Jóźwiak, kl. IV

II miejsce: Zuzanna Gawrych, kl. VB

III miejsce: Anna Borowiak, kl. VIA

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Dyskoteka Karnawałowa
Dnia 15.01.2016 r. odbyła się, zorganizowana przez Samorząd Szkolny dyskoteka karnawałowa. Tym razem, oprócz uczniów klas IV-VI, po raz pierwszy zaproszeni zostali, również uczniowie klas III.
Dyskoteka szkolna

Dnia 27.11.2015 r. w godz. od 16.00 do 19.00 odbywała się, zorganizowana przez Samorząd Szkolny, dyskoteka szkolna dla klas IV – VI.

Data Nauczyciele dyżurujący
9.10.2015 mgr Piotr Wiaderek
mgr Magdalena Banasik
27.11.2015 Wychowawcy klas V
14.01.2016

(klasy III-VI)

wychowawcy klas III
mgr Piotr Wiaderek
10.06.2016 Wychowawcy klas VI
mgr Klaudia Stanisławska
Od 23 listopada do 4 grudnia 2015 w naszej szkole prowadziliśmy zbiórkę monet w ramach akcji „GÓRA GROSZA”. Zebrane środki przeznaczone zostały na pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną- w domach dziecka lub rodzinach zastępczych. W akcji uczestniczyły wszystkie klasy z naszej szkoły. W tym roku udało nam się zebrać rekordową kwotę 1208,15 zł. Góra Grosza tabela
Wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie.
Samorząd Szkolny
Samorząd Uczniowski nawiązał współpracę z Fundacją Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych POMÓŻ I TY”

Zachęcamy wszystkich uczniów oraz pracowników naszej szkoły do uczestnictwa w tegorocznej akcji „Pomóż i Ty”, w ramach której   będziemy sprzedawać cegiełki jako symbol pomocy 21-letniemu Jakubowi, który choruje na retinopatię wcześniaczą i autyzm.  Zachęcamy do zakupu symbolicznych cegiełek, które sprzedawać będą przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.  Koszt cegiełki to 3 zł.

Bardzo prosimy o włączenie się do akcji!
Pomóżmy Jakubowi zobaczyć świat!

Więcej informacji –czytaj dalej