16 lutego, 2021

https://pomagam.pl/mikolajnowak
        Po co? – dla ucznia naszej Szkoły – Mikołaja Nowaka        Dla kogo? – dla wszystkich uczniów SP 59, rodziców, kolegów, koleżanek, znajomych, znajomych znajomych        Jak zamienić? – wybierz aktywność, może to być spacer, bieg, jazda rowerem – wszystko co nabija kilometry. Wynik aktywności (mierzonej w kilometrach) pomnóż x2, a jej wynik przelej na konto Mikołaja w złotówkach

Akcja ma na celu przede wszystkim pomóc Mikołajowi w kosztownej rehabilitacji, która pomoże mu wrócić do samodzielnej sprawności. Przy okazji możemy zrobić coś dla siebie. Bądź aktywny, licz kilometry, POMÓŻ MIKIEMU. Pamiętajmy ,,RUCH TO ZDROWIE, a w tym przypadku to zdrowie możemy komuś podarować.

Jeśli nie możesz podjąć aktywności, wpłać symboliczną kwotę – każda złotówka się liczy!

Za każdą przekazaną kwotę, ogromnie dziękujeMY!


wstecz