14 czerwca, 2019

To była niezwykła wyprawa! Klasy pierwsze odwiedziły dziś Nenufar Club – Piracki Park Rozrywki.  Pobyt w parku rozpoczęliśmy od wyprawy tratwą, podczas której spotkaliśmy dinozaury. Po wyprawie zostaliśmy pasowani na piratów i otrzymaliśmy pamiątkowe medale i dyplomy. W czasie  spaceru dookoła świata dookoła świata  odwiedziliśmy m.in. wioskę Indian, gdzie  uczyliśmy się strzelać z łuku, w starożytnym Egipcie zapisywaliśmy hieroglifami swoje imię, a fontanny starożytnej Grecji przyniosły nam trochę ochłody. Odwiedziliśmy też Wyspy Wielkanocne, Chiny, podziwialiśmy paryski Łuk Triumfalny , wieżę Eiffla i londyńskiego Big Bena. W Krainie Bajek spotkaliśmy domki doskonale znanych nam bohaterów. Bardzo spodobał nam się zaczarowany stolik. Ogromne emocje wywołał zakręcony domek. Dużo radości sprawiły nam wszystkie dodatkowe  atrakcje( samochody, pontony, park linowy) i plac zabaw.


wstecz