8 listopada, 2019

W piątek, przed Świętem Niepodległości uczniowie uczestniczyli w akademii upamiętniającej 11 listopada. O godzinie 11.11 wszyscy zaśpiewali Hymn Polski.
W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania. Za włączenie się do akcji „Szkoła do hymnu” otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom z podziękowaniem od Ministra Edukacji Narodowej.

Z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości w dniu 8 listopada wszyscy uczniowie z klasy 3a przyszli do szkoły w strojach galowych.W sali lekcyjnej rozwiązywali krzyżówki i zagadki dotyczące symboli narodowych. Następnie przeszli na salę gimnastyczną  w celu odśpiewania hymny i obejrzenia programu patriotycznego przygotowanego przez starszych kolegów.


wstecz