Kreatywne zabawy w świetlicy
Zwierzątka ze skorupek
Kolorowe motylki z makaronu
Wiosenna praca plastyczna – kwiatki z papierowych paseczków
Wiosenny konkurs plastyczny
Baranki dla cierpliwych
Wesołe Zajączki Wielkanocne
Kolorowe ptaszki na powitanie wyczekiwanej Wiosny
„Jeszcze przed feriami dzieci przygotowały piękne lampiony, które wręczą ukochanym Babciom i Dziadkom.”
W świetlicy powstają zaskakująco wysokie wieże! Ich budowanie wymaga od konstruktorów dokładności, ale przede wszystkim umiejętności współpracy. Gratulujemy!
Dzieci chętnie tworzą najróżniejsze cuda z kółeczek origami. Na zdjęciach uwiecznione zostały kolorowe sówki wraz z ich zadowolonymi twórcami 🙂
Jesienią na zajęciach w świetlicy realizowany był cykl warsztatów pt. „Zabawy z liśćmi”.
– Podczas jesiennego spaceru dzieci zaprosiły do naszej sali Panią Jesień. Po powrocie ubrały ją w suknię z najpiękniejszych listków!
– Z drzewa na korytarzu spoglądają na nas zabawne sowy,  każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju!
– Z liści powstały też kreatywne prace, które zdobią świetlicową tablicę.
– Z okazji Andrzejek tworzyliśmy wróżki i czarodziei. Urocze, prawda?