29 września, 2021

 

Mistrzostwa Miasta Poznania w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 28.09.2021 r. reprezentacja dziewcząt i chłopców SP59 wzięła udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych na Polanie Harcerza w Poznaniu. Uczniowie, pokonując w deszczu trudną trasę, godnie reprezentowali naszą szkołę.

Słowa uznania dla grupy chłopców, którzy bili swoje życiowe rekordy, co świadczy o dużej determinacji – „walcząc” o jak najlepszą pozycję na mecie. Dobrze przygotowani rywale pozwolili reprezentacji chłopców SP59 na zajęcie 14 miejsca.

Wspólne kibicowanie i świetna dyspozycja dziewcząt zaowocowała zdobyciem 2 miejsca w Mistrzostwach Miasta Poznania, zostawiając za plecami poznańskie szkoły sportowe. Super dziewczyny stanęły na drugim stopniu podium, by otrzymać Puchar oraz medale, jednocześnie awansując do Finałów Wojewódzkich. Zmęczone, ale szczęśliwe pozowały do zdjęć, nie zapominając o kolegach z reprezentacji, którzy dołączyli do dziewczyn przy podium, by uczcić tak WIELKI SUKCES SPORTOWY SP59!

Wielkie gratulacje dziewczyny!

Podziękowania dla wszystkich Uczniów, którzy pojechali na biegi sztafetowe.

Podziękowania dla Rodziców za wsparcie i wyrażenie zgody na udział w tak ważnych dla szkoły zawodach sportowych.

Podziękowania dla Dyrekcji, Nauczycieli i Wychowawców, którzy dali dzielone światło i umożliwili udział w IMS deklarując pełne zrozumienie i pomoc, a po zawodach serdecznie gratulowali nagrodzonym uczniom.

Wielką radość czuli Nauczyciele WF, widząc ostatnią zawodniczkę po przebiegnięciu 800 m. Tyle emocji – od niedowierzania, przez euforię, by na końcu poczuć wielką dumę i radość!


wstecz