9 maja, 2022

 

W sobotę w ramach rozgrywek I Ligi Koszykówki Kobiet MUKSIARY walczyły o brązowy medal z Grot F&F Automatyka Pabianice. Na trybunach uczennice SP59 aktywnie kibicowały swoim starszym koleżankom. Pięknie, samodzielnie przygotowane koszulki i gorący doping nie wystarczyły na bardzo dobrze tego dnia dysponowany zespół z Pabianic. W 12-osobowym składzie drużyny z Poznania oglądaliśmy absolwentkę SP59 Natalię, która parę lat temu na zajęciach pozalekcyjnych w naszej szkole poznawała podstawy techniki i pokochała koszykówkę. Na jednym ze zdjęć dwie zawodniczki pierwszoligowe i młode adeptki z SP59, które przygodę z koszykówką zaczynały/ zaczynają pod okiem tej samej Trenerki! Dziewczynki na pozostałych zdjęciach pozują z całą pierwszoligową drużyną i młodymi kibicami MUKS Poznań; z Prezes MUKS Poznań i Radną Poznania oraz Kapitanem poznańskiej drużyny.

 


wstecz