28 maja, 2021

Nasi uczniowie zawsze chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje i konkursy organizowane w szkole, a jest ich z roku na rok coraz więcej. Tym razem wielkim zainteresowaniem cieszył się konkurs Selfie z książką zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Niezwykle ucieszyła nas tak duża ilość nadesłanych prac. Uczniowie zaskoczyli nas swoją pomysłowością i zaprezentowali naprawdę wysoki poziom zarówno wykonanych zdjęć jak i ich opisów. Komisja konkursu miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wybór okazał się bardzo trudny. Ostatecznie wyłoniono zwycięskie prace w trzech kategoriach.

Wśród klas 1-3:

I. Zuzanna K. 2a
II. Katarzyna M. 3a
III. Amelia K. 2a

Klasy 4-6:

I. Katarzyna I. 6b
II. Szymon S. 4a
III. Katarzyna Ł. 5a i Franciszek P. 5a

Klasy 7-8:

I. Anastazja K. 7a i Gabriel G. 7a

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy!

 


wstecz