11 marca, 2018

 

1 marca rozpoczęła się w grupie 0a realizacja nowego projektu eTwinning. „Shades of green” – „Odcienie zieleni” to nasz autorski projekt, którego jesteśmy organizatorami i koordynatorami. Jego głównym zamierzeniem jest stworzenie warunków do różnorodnej aktywności związanej z kolorem zielonym.  Do naszego projektu przystąpiły szkoły i przedszkola z Grecji, Turcji, Rumunii, Bośni i Hercegowiny, Gdyni i Katowic.

Projekt będzie realizowany do 31 maja w kilku blokach tematycznych:
– zielone pozdrowienia
– w zielonym królestwie zwierząt
– zielone witaminy
– coś dziwnego zielonego

W ramach projektu będziemy także przybliżać naszym dzieciom państwa, z których pochodzą nasi partnerzy.

Postępy w realizacji projektu  można śledzić na bieżąco  na szkolnym facebooku.

Koordynatorami projektu są panie: Karolina Jankowiak i Aneta Ostrowska.

certyfikat


wstecz