28 września, 2021

 

27.09.2021 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kosmicznej niespodziancewystawie w blasku świateł UV -przygotowanej przez uczennice klasy 7b pod opieką Pani Emilii Korbanek. Było naprawdę odlotowo!

Projekt stworzenia kosmicznej wystawy rozpoczął się od planowania. Najbardziej zaangażowane Katarzyna Ida oraz Amelia Łuczak zwymiarowały pomieszczenie, ustaliły ile metrów papieru będzie potrzebne do przygotowania projektu. Zaplanowały wszystkie działania i podzieliły je na kolejne spotkania. Ustaliły listę potrzebnych materiałów oraz ich kosztorys. Kiedy etap planowania został zakończony zabrały się za część prac plastycznych. Było projektowanie, rysowanie, malowanie, konstruowanie – tak, aby efekt końcowy mógł błysnąć w lampach UV.

Wystawę mogli podziwiać wszyscy uczniowie naszej szkoły. Gratulujemy kreatywności uczennicom klasy 7b 🙂


wstecz