13 stycznia, 2022

 

Zapraszamy uczniów klas 0-3 do udziału w konkursie „Książka widziana  klockami lego”. Temat przewodni tegorocznej edycji „Lego – podróże te małe i te duże”. Każdy uczestnik wykonuje przestrzenną konstrukcję z klocków LEGO związaną z ulubioną książką dotyczącą podróży. Praca może przedstawiać ulubiony fragment książki, pojazd którym przemieszcza się bohater, samego bohatera, lub miejsce, w którym dzieje się akcja- fragment przyrody lub architektury.

Niezależnie od tego czy masz duży, czy mały zestaw klocków Lego przyłącz się do naszego konkursu. Ważna jest ilość pomysłów w twojej głowie a nie liczba klocków użyta do jego realizacji.

 

Zgłoszenie następuje poprzez przesłanie zdjęcia konstrukcji na adres mailowy: konkursy@sp59poznan.pl

Wiadomość musi być opisana imieniem, nazwiskiem uczestnika, szkołą i klasą do której uczęszcza. Konieczne jest podanie tytułu i autora książki, która była inspiracją do wykonanej pracy.

Termin nadsyłania prac upływa 11.02.2022r.

 

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu.


wstecz