27 listopada, 2022

 

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie przygotowali plakaty informujące o święcie. W holu szkoły pojawiła się tablica z hasłem: „Zatrzymaj się kolego i napisz coś dobrego…”, na której dzieliliśmy się swoimi życzliwymi przemyśleniami, miłym słowem czy dobrym humorem.

Dla miłośników zdjęć, w bibliotece pojawiła się fotobudka przyjaźni! Była to propozycja dla tych, którzy w kadrze zdjęciowym zapragnęli zatrzymać pozytywne emocje.

Biblioteka przygotowała również szereg zadań dla ludzi życzliwych, których przecież w naszej szkolnej społeczności jest mnóstwo (szkolny dekalog człowieka życzliwego, układankę wyrazową cytatów o życzliwości, zabawy internetowe, losowanie zadań dla człowieka życzliwego).

W wielu miejscach szkoły pojawiły się także wydzieranki: Weź ze sobą dobre słowo.

To był dzień pełen życzliwości 🙂

 


wstecz