7 listopada, 2016

Dzień Pluszowego Misia 2016

Już po raz trzeci Fundacja Mam Marzenie z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla pacjentów oddziałów onkologicznych w całym kraju. Zebrane dary zostaną 25 listopada przekazane do szpitali dziecięcy.

Podopieczni Fundacji Mam Marzenie bardzo często w trakcie pierwszego spotkania z wolontariuszami, tulą się do swoich ulubionych maskotek i chwalą się nimi. Zdarza się, że pluszowe maskotki pomagają nam w przełamaniu pierwszych lodów i poznanie dziecięcego marzenia. Stąd pomysł na zorganizowanie corocznej zbiórki zabawek w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Misia.

Zbiórka trwa do 20 listopada br. Zebrane dary 25 listopada zostaną przekazane do:

  • Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego przy ulicy Szpitalnej w Poznaniu,
  • Szpitala św. Józefa  przy ulicy Krysiewicza w Poznaniu.

wstecz