2 listopada, 2015

Dnia 22.10.2015 roku w naszej szkole odbył się Dzień Pieczonego Jabłka. W tym dniu, tradycyjnie, zorganizowaliśmy sprzedaż ciast jabłkowych. Za symboliczną złotówkę  można było skosztować najróżniejszych smakołyków. Łakocie cieszyły się dużą popularnością i do godziny 11:30 udało nam się sprzedać wszystkie słodycze. W tym roku zebraliśmy kwotę:  673  zł. Uzyskane środki przeznaczone zostaną na dofinansowanie edukacji chłopca z Afryki (400 zł), a także na dofinansowanie wycieczek szkolnych.

Wszystkim Rodzicom oraz Uczniom, którzy włączyli się w akcję serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy: Klaudia Stanisławska, Katarzyna Jacolik- Gmurczyk, Joanna Bagińska, Anna Martynek

Cele akcji:

  • angażowanie uczniów oraz rodziców do wspólnego działania,
  • kształtowanie w uczniach postaw prospołecznych,
  • rozbudzanie szeroko pojętej empatii,
  • ujawnianie talentów kulinarnych uczniów,
  • stworzenie uczniom okazji do sprawdzenia się w nowej roli „sprzedawcy”,
  • podnoszenie samooceny.

wstecz