5 maja, 2022

 

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu zaprasza uczniów klas VIII i ich rodziców na spotkanie online Akcja Rekrutacja, które odbędzie się w sobotę 14 maja 2022 r. w godz. 10.00-12.00.

 

W trakcie spotkania szczegółowo omówione zostaną zasady tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w Poznaniu i powiecie poznańskim. Przyjrzymy się także terminom oraz poszczególnym etapom wypełniania i składania wniosku. Doradczynie zawodowe omawiając temat rekrutacji posługiwać się będą materiałami, które dostępne będą w języku ukraińskim.

Spotkanie odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po kliknięciu w linka niczego nie instalujemy, nie pobieramy, wystarczy wpisać imię oraz email w odpowiednie miejsca.

 

link do wydarzenia:
https://cdzdm.clickmeeting.com/akcja-rekrutacja

 

Więcej informacji… 


wstecz