Drogi Uczniu,
w naszej szkole możesz liczyć na pomoc psychologa lub pedagoga. Jesteśmy od zadań specjalnych! Nie straszne nam wyzwania i trudne tematy. 😉

Kiedy warto do nas zajrzeć lub napisać do nas wiadomość?

• kiedy chcesz się przywitać, opowiedzieć co u Ciebie słychać
  • kiedy masz jakiś problem i chcesz z kimś o tym porozmawiać
  • kiedy czujesz się nierozumiany/a przez kolegów, rodziców, nauczycieli
  • kiedy Twoje relacje z rówieśnikami nie układają się najlepiej
  • kiedy jest Ci smutno, źle, czujesz się samotny/a
  • kiedy ktoś Ci dokucza
  • kiedy masz trudności w nauce
  • kiedy tylko masz na to ochotę 🙂

Zajrzyj do nas 🙂 Znajdziesz nas w gabinecie nr 22 lub na szkolnych korytarzach. Pamiętaj, że możesz liczyć na dyskrecję.

Programy – projekty – akcje

Kampania społeczna „SZKOŁA OD NOWA”

Szkoła Podstawowa nr 59 w Poznaniu dołączyła do ambasadorów kampanii społecznej „SZKOŁA OD NOWA”.

Celem kampanii społecznej SZKOŁA-OD-NOWA jest zwrócenie uwagi, jak ważna jest kwestia zdrowia psychicznego oraz rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci i młodzieży – bycia w grupie, kontaktów z rówieśnikami i współpracy, a także podjęcie działań, które pomogą uczniom wrócić do szkoły stacjonarnej po roku przymusowej edukacji zdalnej, dojść do równowagi psychicznej i odbudować relacje społeczne.