16 stycznia, 2023

Zapraszamy uczniów klas 0-3 do udziału w konkursie „Książka widziana  klockami lego”. Temat przewodni tegorocznej edycji „“LEGO – ssaki, ptaki i inne zwierzaki””. Każdy uczestnik wykonuje przestrzenną konstrukcję z klocków LEGO związaną z ulubioną książką dotyczącą zwierząt. Praca może przedstawiać portret lub całą postać zwierzęcego bohatera lub fragment książki z nim w roli głównej.

Niezależnie od tego czy masz duży, czy mały zestaw klocków LEGO przyłącz się do naszego konkursu. Ważna jest ilość pomysłów w twojej głowie, a nie liczba klocków użyta do jego realizacji.

Zgłoszenie następuje poprzez przesłanie zdjęcia konstrukcji na adres mailowy: konkursy@sp59poznan.pl

Wiadomość musi być opisana imieniem, nazwiskiem uczestnika, szkołą i klasą, do której uczęszcza. Konieczne jest podanie tytułu i autora książki, która była inspiracją do wykonanej pracy.

Termin nadsyłania prac upływa 19.02.2023 r.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu.