Wspomnienia z klasy VII

Igrzyska lekkoatletyczne
Festyn Rodzinny
Wycieczka do Wrocławia
Warsztaty izolacji DNA z materiału biologicznego zorganizowane przez
pracowników Katedry i Zakładu Biochemii Farmaceutycznej Uniwersytetu
Medycznego w Poznaniu
Wycieczka do Berlina
Wybory Miss i Mistera Uśmiechu 2018

Uczestnicy Międzyszkolnego Konkursu J. Angielskiego The Ugly Duckling

Wigilia

Akcja z Ogonkiem
Kiermasz Świąteczny
Wartości ważne dla Jana Kochanowskiego – praca w grupach
Miło nam poinformować, że uczennice naszej klasy: Buszewicz Pola, Marzuchowska Małgorzata, Przedwojska Anastazja, Tomaszewska Agnieszka wzięły udział w Wielkopolskim Meczu Artystycznym WMA Arsenał, który odbył się 14 listopada 2017 roku w Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu. Konkurs dotyczył zagadnień sztuki współczesnej, oraz zjawisk zachodzących obecnie w kulturze i sztuce. Zespoły (uczniowie z województwa wielkopolskiego w wieku 13-15 lat – 7 klasa szkoły podstawowej oraz klasy 2-3 ze szkoły gimnazjalnej) wykonywały praktyczne zadania zwiedzając dwie wystawy fotograficzne  The Real World Martin Parr & Rimaldas Vikšraitis i Adrian Kolarczyk, Maria Stożek Ryby, kamienie, telewizory. To była niezwykła podróż do świata sztuki współczesnej.

Dziękujemy Dziewczynom za zaangażowanie i za godną prezentację Szkoły!

Wolontariat dla Poznańskich Niedźwiedzi
Jumparena