Wigilia klasowa

Nasze pierniki
Lekcja kleksografii
Pierwsza wycieczka

2 października nasza klasa wzięła udział w wyjątkowej lekcji przyrody. Mogliśmy z  bliska zobaczyć florę i faunę żyjącą w Wielkopolskim Parku Narodowym. Wspólnie rozwiązywanie kart pracy i pokonywanie ścieżki dydaktycznej pozwoliło nam się zintegrować. Oby więcej takich wycieczek!

Dzień Edukacji Narodowej – święto społeczności szkolnej

Przy okazji tego święta pamiętajmy, że w szkole, w klasie wszyscy jesteśmy dla siebie ważni, bo gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi, nauczyciel również czegoś się uczy.
(P. Coelho)

4 września zabrzmiał dla nas pierwszy dzwonek. Wyruszamy w podróż… Za motto wyprawy obieramy słowa Marka Twaina: Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
IV a sprząta świat!

Nasza klasa przyłączyła się do Akcji Sprzątania Świata. Wielką frajdę sprawiło nam wyszukiwanie surowców, które w przyszłości mogą zostać przetworzone.