25 kwietnia, 2019

Dyrekcja szkoły informuje o dalszym zawieszeniu zajęć dydaktycznych w dniu 26 kwietnia 2019 r. z powodu kontynuacji akcji strajkowej.

Jednocześnie informujemy o wznowieniu zajęć opiekuńczo-wychowawczych w ograniczonym zakresie, w piątek 26 kwietnia 2019r. w godz. 8:00 – 14:00.

W związku z brakiem możliwości kadrowych do zapewnienia opieki i bezpiecznego pobytu uczniom, przyjętych będzie maksymalnie 25 uczniów – decyduje kolejność przybycia do szkoły. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w wyżywienie. Jeżeli dziecko będzie odbierane przez osobę inną niż rodzic, konieczne jest dostarczenie upoważnienia dla tej osoby w momencie przyprowadzenia dziecka do szkoły.

Przypominamy, że Miasto Poznań przygotowało ofertę zajęć dla dzieci – pełna lista zajęć dla dzieci i młodzieży oraz lista miejsc, zapewniających bezpłatną opiekę, jest dostępna pod adresem:

Magdalena Górecka