7 stycznia, 2019
Podczas tegorocznych ferii w szkole odbywały się zajęcia informatyczne. W tym roku uczniowie mieli możliwość stworzyć własną grę w programie Scratch, napisali swoją pierwszą stronę internetową w html-u, zbudowaliśmy oraz zaprogramowaliśmy robota z klocków Lego MindStorm. Uczniowie mieli możliwość nauczyć się programowania dzięki grze Scottie Go oraz grom zamieszczonym na stronie studio.code.org. Nauczyliśmy się także tworzyć pierwsze kody w języku Python oraz graliśmy w gry edukacyjne na tabletach. Dzięki temu ferie minęły nam szybko i w dobrej zabawie.
W czasie ferii zimowych szkoła organizuje zajęcia dla uczniów od godz. 9:00 do 14:00, z podziałem na grupy wiekowe.

Harmonogram zajęć dostępny jest na stronie internetowej szkoły oraz tablicach informacyjnych.

Uczniowie zapisują się na dane zajęcia u prowadzących. Konieczne jest również dostarczenie zgody rodziców na udział w zajęciach (do pobrania w sekretariacie szkoły i u prowadzących).

Ferie zimowe w SP nr 59 harmonogram zajęć


wstecz