7 marca, 2023

 

Edukacyjny weekend na MTP

W dniach 10-12 marca, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się XXVII edycja Targów Edukacyjnych. W programie wydarzenia prezentacja oferty edukacyjnej blisko 150 placówek oświatowych oraz wiele atrakcji dla uczniów, bezpłatne warsztaty i szkolenia dla nauczycieli, rodziców i opiekunów.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Hasło przewodnie tegorocznych Targów Edukacyjnych brzmi „Wielkopolski pociąg
do edukacji”. W podróż, której celem jest zdobywanie wiedzy i nowych kompetencji, zabiorą targowych gości przede wszystkim wystawcy – wielkopolskie licea, technika, szkoły branżowe, szkoły policealne, szkoły językowe, a także szkoły wyższe z całego kraju. Nie zabraknie także prelekcji, pokazów i szkoleń.

Targi edukacyjne 2023_- informacja prasowa

 

Więcej informacji…

www.edukacja.mtp.pl

www.uwagaedukacja.pl

 


wstecz