12 października, 2016

Nasz Szkoła przystąpiła do konkursu edukacyjnego „Bezpiecznie Tu i Tam” organizowanego przez Fundację Orange. Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy o zasadach bezpiecznego korzystania z internetu i nowych technologii wśród uczniów szkół podstawowych, a także wśród ich rodziców. Konkurs potrwa do dnia 31 marca 2017 r. Jednym z elementów konkursu jest internetowy kurs dla rodziców Bezpiecznie Tu i Tam, który powstał po to, aby pomóc dorosłym w zapewnieniu małym internautom bezpieczeństwa online. Zachęcamy Państwa do udziału w kursie i zdobywania certyfikatów, za które szkoła otrzyma dodatkowe punkty konkursowe.

Praca konkursowa

Informacje o Konkursie oraz kursie internetowym dla rodziców dostępne są na stronie internetowej Konkursu pod adresem www.fundacja.orange.pl/kurs oraz na stronie Fundacji Orange www.fundacja.orange.pl.

Informacje dla rodziców


wstecz