3 grudnia, 2023

Trzy punkty dzieliły reprezentację SP 59 chłopców od awansu do II etapu rozgrywek Poznańskich Igrzysk Dzieci w koszykówce. „Koszykarze SP 59 kl 4-6” mają za sobą bardzo udany turniej, który odbył się 1.12.2023 w SP 19. Wyrównane pod względem umiejętności technicznych drużyny, „kosz za kosz” w każdym meczu…ale tylko jedna ze szkół mogła awansować do kolejnego etapu – byli to gospodarze SP 19. Wygrany pierwszy mecz jednym punktem z SP 49 dał nam nadzieję na awans…kolejny mecz przegrany trzema punktami z SP 19. Szkoda, były to zacięte i ciekawe spotkania… Bardzo dziękujemy i gratulujemy , tak licznej grupie chłopców zaangażowania…postawy godnej sportowca i ucznia SP 59 . Brawa dla kapitana drużyny Michała L 6b zdobywcy największej ilości punktów oraz wspierających go w grze kolegów: Jakuba F 6a, Grzegorza I 6a, Dmytra 6b, Marcela 5b, Mateusza 5b, Jana P 5b, Cezarego 5b, Jana T 5b, Maksymiliana 5b, Marka 4b, Michała 4b, Antoniego 4a, Adriana 4a, Arkadiusza 4a.

 

 


wstecz