20 czerwca, 2017
„To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku!”     Winston Churchill

Dnia 14 czerwca 2017 r. społeczność szkolna i zaproszeni goście pożegnali odchodzącego na emeryturę, po dwudziestu trzech latach pełnienia tej funkcji, Dyrektora Szkoły – Benedykta Rybarczyka. Uczniowie dziękowali, za: „wszystkie te lata, gdy Dyrektor był ich przewodnikiem i przyjacielem, który całe swoje serce oddał szkole”. Grono pedagogiczne dziękowało, za: „wyrozumiałość, owocną współpracę, wsparcie i bycie przyjacielem”. Zaproszeni goście odwoływali się do osiągnięć Pana Dyrektora i działalność na rzecz szkoły i całej społeczności lokalnej. Uczniowie i nauczyciele dołożyli wszelkich starań, aby podziękować za wszystko. Nie zabrakło też łez wzruszenia …

 


wstecz