15 listopada, 2021

 

            Miło nam poinformować, iż za udział w dziesiątej odsłonie Narodowego Czytania nasza szkoła otrzymała specjalne podziękowania od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy oraz okolicznościowy egzemplarz książki ,,Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.

            W podziękowaniu czytamy: ,,Serdecznie dziękuję za współtworzenie Narodowego Czytania 2021. Dzięki Państwa zaangażowaniu w ponad trzech i pół tysiąca miejsc w Polsce i na całym świecie wspólna lektura Moralności pani Dulskiej dostarczyła prawdziwej radości….’’ 

            Istotnie, sama impreza i teraz symboliczne podziękowania sprawiły społeczności szkolnej dużo radości. Wróciły wspomnienia z przebiegu wydarzenia i już nie możemy się doczekać jego kolejnej edycji…


wstecz