24 listopada, 2020

Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości nasza Szkoła wzięła udział w akcji MEN „Szkoła do hymnu 2020”. Dokładnie 10 listopada o godz. 12:50 spotkało się kilkudziesięciu Uczniów, Rodziców i Nauczycieli, by uroczy odśpiewać „Mazurek Dąbrowskiego”, a tym samym podtrzymać ważna szkolną tradycję. W podziękowaniu za udział otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom od Ministra Edukacji Narodowej Przemysława Czarnka.

Link do podsumowania akcji na stronie MEN:

https://www.gov.pl/web/edukacja/ponad-16-tys-szkol-przystapilo-do-akcji-szkola-do-hymnu–dziekujemy

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości Uczniowie mieli też okazję do sprawdzenia swojej wiedzy w teście o Polsce. Również w tym wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, a zdecydowana większość z nich uzyskała 100% poprawnych odpowiedzi. Gratulujemy!

Wielkie podziękowania należą się także Uczniom klas IIa i IIIa za przesłanie zdjęć w biało-czerwonych barwach oraz stworzenie patriotycznych kotylionów.

link do broszury MON Kochaj, Szanuj, Broń

link do dyplomu dla Szkoły za udział w wydarzeniu 

link do galerii z wydarzenia


wstecz