2 grudnia, 2023

Każdy, kto szanuje książki, używa zakładki do zaznaczenia miejsca, w którym przerwał czytanie książki. Między innymi w celu przypomnienia czytelnikom o konieczności jej używania, biblioteka ogłosiła konkurs na samodzielnie przygotowaną zakładkę. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. Podczas oceny prac konkursowych wzięto pod uwagę: samodzielność wykonania zakładki, estetykę, pomysłowość i oryginalność.

Ostatecznie, spośród dwudziestu prac wyłoniono laureatów:

I miejsce – Lena Kownacka 2a

II miejsce – Nikodem Deka 1b

II miejsce – Maja Juś 3b

Jury postanowiło przyznać wyróżnienia następującym osobom: Oliwii Białas (1b), Kacprowi Cegielskiemu (1b), Soni Marzuchowskiej (1b), Natanowi Rogaszowi (1a), Oliwii Szczepockiej (1b), Antoniemu Wieczorkowi (2a).

Wszystkim uczestnikom dziękuję, a laureatom gratuluję.

 


wstecz