8 marca, 2015

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego ogłosił konkurs na wykonanie kartki świątecznej z surowców wtórnych.

Uczennice naszej szkoły: Anna Borowiak kl. 5a , Martyna Naskrent, Julia Rutkiewicz, Magdalena Grzelak z kl. 6a  oraz Dominika Sołtysiak i Sylwia Słupińska z kl. 5b  wykonały przepiękne kartki wielkanocne, które zostały zakwalifikowane do konkursu.

W dniu 11 marca br. komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli Ligi Ochrony Przyrody Zarząd Okręgu w Poznaniu oraz Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego oceniła prace nadesłane na konkurs plastyczny „Moja kartka świąteczna  – Wielkanoc”. W konkursie uczestniczyły dzieci i młodzież z województwa wielkopolskiego. Nadesłano łącznie 72 ręcznie wykonane kartki świąteczne z okazji Świąt Wielkanocnych, spośród których nagrody i wyróżnienia otrzymały
następujące osoby:

w kategorii I – dzieci do 12 lat
I miejsce: Gracjan Duda – Korytnica
II miejsce: Magdalena Grzelak – Poznań
III miejsce: Anastazja Jarzębowska – Trzebowa

wyróżniono:
Wiktoria Focht – Sędziwojewo,
Wiktoria Trzeciak – Skarszew,
Julia Rutkiewicz – Poznań,
Anna Maria Borowiak – Poznań,
Liwia Rosiak -Turek,
Natalia Mała – Bucz Nowy,
Dominik Goździewicz – Węgierki,
Wiktoria Marek -Korytnica,
Joanna Hadrych – Korytnica,
Julia Bartczak – Koryta

Laureatom i wyróżnionym nagrody zostaną przesłane pocztą.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za piękne i pomysłowe prace, każda z nich dotrze do indywidualnego odbiorcy.
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Eliza Mikołajewska-Maruszyńska  w imieniu organizatora konkursu


wstecz