7 grudnia, 2014

 

„Człowiek jest wielki nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”  (Jan Paweł Il)
Dziękujemy za zaangażowanie w „Akcję z ogonkiem”. Jabłka i kartki będą cieszyć chorych z Wielkopolskiego Centrum Onkologii.

Emilia Korbanek i klasa IIa

FOT79A8_resized

Grudzień w naszej szkole to magiczny czas, w którym organizowane są świąteczne zbiórki dla potrzebujących oraz warsztaty rękodzieła. 3 grudnia odbyły się warsztaty pt. „Świąteczna kartka”. W zajęciach uczestniczyli ucniowie naszej szkoły, przedszkolaki oraz licznie zgromadzeni rodzice. W tym roku do udziału w akcji włączyli się także nauczyciele zaprzyjaźnionego przedszkola „Calineczka” Pani Dyrektor Agata Wujeska, oraz Pani Monika Dudziak. Piękne włsnoręcznie wykonane kartki razem z jabłkami z „Akcji z ogonkiem”trafią 18 grudnia do Wielkopolskiego Centrum Onkologii, aby wywołać uśmiech na twarzach wielu pacjentów. Cieszymy się, że w ten miły i twórczy sposób przy zaangażowaniu tak wielu dorosłych możemy realizować hasło wychowawcze naszej szkoły: „Świat to nie tylko ja- żyjemy razem pomagamy.”


wstecz