7 października, 2022

 

Гнів? Смуток? Страх?

З нами ви можете поговорити про все!
Також українською та російською мовами!

Телефонуйте на безплатний та анонімний телефон довіри для дітей та молоді 116 111.
Чергування українською мовою: з понеділка по п’ятницю, 14:00-18:00.
Чергування російською мовою: з понеділка по п’ятницю, 14:00-18:00
Або напишіть нам повідомлення ТУТ

 

 

Po wybuchu wojny miliony dzieci musiały opuścić swój dom w Ukrainie, setki tysięcy z nich znalazły się w Polsce. Rozmowa w ojczystym języku z psychologiem może być dużą pomocą w oswajaniu nowej i czasami trudnej do zrozumienia rzeczywistości i w radzeniu sobie z tęsknotą za bliskimi. Aby dać dzieciom możliwość podzielenia się tym, co przeżywają – zarówno niełatwymi, jak i dobrymi sprawami – w czerwcu we współpracy z Fundacją Orange zostały uruchomione dyżury w języku ukraińskim i rosyjskim. Psycholożki z Ukrainy czekają na rozmowy z dziećmi od poniedziałku do piątku między 14:00 a 18:00.

www.116111.pl/ua

 

 


wstecz