5 maja, 2022

Szkolny konkurs fotograficzny “Kolory maja”

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO DLA KLAS I – III oraz oddziału przedszkolnego.

CELE KONKURSU

Konkurs jest prowadzony w celu zainteresowania uczniów fotografią oraz walorami otaczającej nas przyrody. Zdjęcia powinny ukazywać majowe kolory i walory przyrodnicze.

WARUNKI KONKURSU

1. Udział w konkursie jest całkowicie dobrowolny.
  2. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wykonanie zdjęć ukazujących piękno wiosny.
  3. Prace konkursowe powinny mieć postać fotografii zapisanych w formie cyfrowej.
  4. Zdjęcia należy przesłać na adres: konkursy@sp59poznan.pl . Wiadomość powinna być opisana i zawierać następujące dane: imię i nazwisko, klasę.
  5. Każda fotografia w tytule pliku (nazwie) powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko autora, tytuł fotografii.
  6. Każdy uczestnik może zgłosić do udziału w konkursie 1 zdjęcie.

TERMINARZ KONKURSU

1. Przyjmowanie zgłoszeń konkursowych trwa do końca maja.
  2. Rozstrzygnięcie konkursu: 6 czerwca 2022r.
  3. Nazwiska laureatów zostaną opublikowane w ogłoszeniach w dzienniku elektronicznym Librus oraz na szkolnym FB i stronie internetowej szkoły.

NAGRODY

1. Rozstrzygnięcia konkursu dokona organizator i specjalnie powołane w tym celu jury.
  2. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć organizatorzy wyłonią zwycięzców (miejsca I-III).
  3. Mogą zostać również przyznane wyróżnienia.
  4. O terminie wręczenia nagród zostaną poinformowani Laureaci drogą elektroniczną.

Szczegółowe informacje: