19 kwietnia, 2023

Szanowni Państwo,

W imieniu Szkolnego Centrum Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego dziękujemy serdecznie, każdej osobie, która wsparła naszą szkołę w zorganizowanej przez firmę LIDL akcji pod nazwą Szkoła Pełna Talentów.

Dzięki zaangażowaniu Rodziców, Uczniów i Nauczycieli udało nam się zebrać około 6500 talencików, dzięki czemu nasza placówka wzbogaciła się o:

a) wysokiej jakości stół do piłkarzów, który pozwala graczom w każdym wieku odnosić sukcesy w tej grze, zawiera specjalne oznaczenia, które pomagają określić pozycję strzałów i podań,

b) tułów człowieka – dzięki modelowi tułowia (ok. 48 cm) można zajrzeć do wnętrza ciała i rozbudzić zainteresowanie anatomią,

c) zestaw tangramów – dzięki tym figurom można objaśniać i układać różne figury geometryczne, dzieci mogą również dać upust swojej kreatywności i tworzyć wymyślne kształty, wzory i figury.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!