ŚwiRok szkolny 2018/2019
Dzisiaj dzień czerwony zupa truskawkowa- rewelacja oraz dalszy ciąg prac z kolorowymi kółkami z których tym razem dzieci wyczarowały warzywa. Będziemy również utrwalać sobie wiadomości o piramidzie żywieniowej.

Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Zdrowia! Próbujemy różnymi sposobami zachęcić dzieci do spożywania owoców i warzyw. Każdego dnia w jadłospisie będzie królował inny kolor.  Poniedziałek to kolor zielony – dzieciom bardzo smakowało. Jutro czerwony, środa pomarańczowy, czwartek żółty,  piątek szary. Chrupaliśmy marchewkę, piliśmy mleko i wykonaliśmy prace z kolorowych kółek.

Wczoraj p. Ela wyczarowała z dziewczynami piękne wiosenne opaski
Na Nią czekamy wszyscy z wielką tęsknotą 😊
Dzisiaj robiliśmy w świetlicy kalendarze. Każdy był inny bo były na nim zaznaczone daty ważne tylko dla nas. Teraz nie będzie problemu z pamiętaniem o uroczystościach.
Wczorajszy dzień był pełen niespodzianek i fajnej zabawy.
Wszystkim którzy chcieliby złożyć życzenia drugiej osobie zapraszamy do wpisów w wielkim sercu.
…….naszych prac ciąg dalszy.
Dzisiaj daliśmy starym płytom „nowe życie „
Już niedługo bardzo miłe święto chętnie robimy niespodzianki.
Na przekór deszczowej zimie…
Nareszcie przyszła tak długo wyczekiwana przez dzieciaki zima. Biały śnieg spowodował że chętnie wykonaliśmy prace o tematyce zimowej.
Dziś w świątecznym nastroju w świetlicy rozpoczęliśmy prace nad budową żłóbka.
Nasze prace. Dziś w świetlicy robiliśmy choinki w innym wydaniu.
Od kilku dni przygotowywaliśmy niespodziankę dla dzieci .Zrobiliśmy choinkę czekamy na Święta! Miłych Mikołajek!

Tutoring rówieśniczy  w świetlicy szkolnej.

Dzisiaj w świetlicy Tymon z klasy Vc pokazywał  i uczył młodszych kolegów i koleżanki co można wyczarować z kolorowych, małych gumek. Była świetna zabawa i  piękne prace.

Dzisiaj kolejna lekcja historii-robiliśmy rogale marcińskie z masy solnej. Dowiedzieliśmy się skąd się wzięły, z czego się je robi że są tak smaczne i dlaczego są symbolem naszego miasta.
Dzisiaj kolejna lekcja historii  – nasze godło.
Wszyscy chcemy uczcić nasze Wielkie  Święto  100-lecia!
Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Pieczonego Jabłka i Dyni odbył się konkurs na najpiękniejszą dynię. Wszystkie są rewelacyjne trudno wybrać tę naj ! Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek. Wszystkimi którzy brali udział gratulujemy!!!
Dzisiaj królują u nas dynie! Zapraszamy jutro na Dzień Pieczonego Jabłka i Dyni który odbędzie się w naszej szkole.
Zawitały do nas roześmiane dynie i kolorowe papierowe ludki.
Nasze świetlicowe zwierzaki cudaki.
Dzisiaj odwiedziły nas przyjazne kolorowe stworki.
Jesienią liście mają piękne kolory!
Przyszła jesienią a my wspominamy żeglowanie po jeziorze!
To nasze wspaniałe prace!
Tak mija nam szybko czas.

Kontrakt – zasady zachowania w świetlicy.

Witamy w nowym roku szkolnym! Wszystkim życzymy miłych chwil spędzonych razem i zapraszamy do zabawy!
Tak obchodziliśmy „Dzień kropki” w świetlicy szkolnej.