Samorząd Szkolny 2016/17

Przewodnicząca: Anastazja Walkowiak – klasa VI
Przedstawiciele samorządu uczniowskiego:
Olkiewicz Karolina – klasa IV a
Dębna Oliwia – klasa IV a
Samburska Eliza – klasa IV a
Idźkowska Ewa – klasa IV b
Owczarczak    Nikodem – klasa IV b
Knapik Joanna – klasa IV b
Grzybowski Jakub – klasa V a
Jóźwiak Marcin – klasa V a
Samburski Emil – klasa V a
Rogasz Oliwier – klasa VI a
Skoczylas Gabriel – klasa VI a
Gawrych Zuzanna – klasa VI b
Kozanecki Mateusz – klasa VI b
Opiekun: mgr Agnieszka Piszczek
Wiosenna dyskoteka
Bajkowe duety
Dzień Kobiet

Walentynki

Dyskoteka Andrzejkowa
Przyszedł czas na wielkie DZIĘKUJEMY!!!

 

Za serce, uwagę i pomoc! Za każą choćby najmniejszą rzecz lub wydaną choćby pojedynczą złotówkę na pomoc schronisku w Gaju!!!
Pomoc, którą okazaliście przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania!!!

Szczególne podziewania kierujemy do Rady Rodziców!

To dzięki Państwa szczodrości 26 listopada  grupa uczniów z naszej szkoły ruszyła w drogę,  by przekazać zebrane dary dla bezdomnych zwierząt.

 Na miejscu przywitało nas wiszące nad wejściem hasło „W Gaju jak w Raju” oraz niezwykli i cudowni ludzie -wolontariusze, którzy poświęcają swój czas i pracę,aby poprawić sytuację bezdomnych zwierzaków. Ludzie ci swoim zaangażowaniem i bezinteresowną miłością do zwierząt przyczyniają się każdego dnia do polepszenia warunków bytowych schroniskowych psów i kotów. A hasło witające gości nie jest pustym sloganem- to naprawdę wyjątkowe miejsce, gdzie wszystkie zwierzęta bez względu na stan zdrowia i wiek znajdują bezpieczną przystań.

Dzięki uprzejmości schroniska nasza szkoła miała możliwość uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych, podczas których poznaliśmy tajniki pracy wolontariuszy. Uczniowie mogli zobaczyć basen dla psów i spa przeznaczone do ich rehabilitacji, poznaliśmy niektóre zwierzaki oraz historie ich życia. Na koniec każdy z nas mógł wcielić się w rolę wolontariusza i zabrać na krótki spacer mieszkańca schroniska.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca. Każdy z nas może wyprowadzić pieska na spacer i w ten sposób choć na krótką chwilę odmienić jego los!

Czynienie dobra na rzecz Braci Mniejszych zmienia świat na lepszy, a o takim świecie marzy każdy z nas!!!Pamiętajmy więc o tym, że marzenia się spełniają…  🙂

Akcja „Góra Grosza”

 

gora-grosza

Wyniki akcji „Góra Grosza”
Witajcie 🙂 !
6 października 2016 roku odbyła się dyskoteka szkolna zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Uczestnicy nie zawiedli! Mnóstwo osób w świetnym nastroju i przy fajnej muzyce bawiło się wspólnie na sali gimnastycznej- a zabawa była doskonała! Dziękujemy wszystkim za udział w dyskotece szkolnej oraz Dyrekcji za zgodę na jej zorganizowanie!
Samorząd Uczniowski.
Dzień Chłopaka

 

Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego w imieniu wszystkich koleżanek złożyły życzenia swoim kolegom i nie zapomniały o słodkim poczęstunku.

Zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników naszej Szkoły do udziału w akcji charytatywnej  wspierającej leczenie Daniela Czerniaka!!!

 

  • sprzedaż cegiełek będzie prowadzona przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego od  26 września 2016 roku aż do sprzedania ostatniej cegiełki
  • minimalna wpłata to 3 zł
  • wszystkie zebrane środki zostaną przekazane do:

FUNDACJI NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH „POMÓŻ I TY”

Samorząd Uczniowski