Samorząd Szkolny 2019/20

W miniony wtorek 10 września 2019 roku w naszej szkole odbył się praktyczny test z demokracji – wybory do Samorządu Uczniowskiego- oto
wyniki:
 Przewodnicząca Szkoły – Anna Tomaszewska – klasa 8a
 Z-ca przewodniczącej- Nikodem Owczarczak – klasa 7b
 Pozostali członkowie Samorządu Uczniowskiego:
 Zosia Kminikowska – klasa 4a
 Martyna Jeremek – klasa 5a
 Jagoda Piotrowska -klasa 5b
 Zosia Nowak- klasa 5c
 Mateusz Borkowski- klasa 6a
 Dominika Maćkowiak klasa 6b
 Martyna Bednarczuk- klasa 6c
 Wiktoria Mosur – klasa 7a
  Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Samorząd Szkolny

Samorząd szkolny nie może funkcjonować bez wsparcia technicznego- oto nasi niezastąpieni fachowcy:
Jakub Grzybowski – klasa 8a
Damian Humski – klasa 8a
Kacper Maćkowski- Nowak – klasa 8a
Krzysztof Dworek – klasa 6b
Krzysztof Michalski – klasa 6b
Jędrzej Przybylak – klas 6b

Jesteśmy gotowi do pracy!!!

Ekipa techniczna

Dzień Kobiet 2020 w naszej szkole.
Nasi Panowie z Samorządu Uczniowskiego jak co roku stanęli na wysokości zadania.

Oto jak nasz SU przejął funkcję pomocników Świętego Mikołaja – przygotował dla uczniów naszej szkoły koło fortuny- każdy mógł wziąć udział w losowaniu prezentów, a Mikołajkowe Koło Fortuny pracowało pełną parą…

Podsumowanie Akcji Dzień Pluszowego Misia

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy kolejny już raz przyłączyli się do zbiórki na rzecz podopiecznych fundacji „Mam Marzenie”!
Dzięki Waszemu bezinteresownemu zaangażowaniu, na twarzach małych pacjentów:

1. Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  2. Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznmego im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  3. Specjalistycznego Zespółu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu (ul. Krysiewicza 7/8 oraz Nowowiejskiego 56/58) – 2 lokalizacje, jeden szpital
  4. Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego

zagości radosny uśmiech!

Z wyrazami wdzięczności

Dzień Nauczyciela

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Pluszowego Misia, obchodzony w poznańskim oddziale Fundacji Mam Marzenie już po raz piąty. W listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.
JAKIE ZABAWKI ZBIERAMY
Przede wszystkim – NOWE. Pragniemy to bardzo mocno podkreślić, ponieważ nie możemy wręczać małym chorym pacjentom zabawek używanych. Z tego względu prosimy o zostawienie przyczepionych metek do pluszaków. Zabawki, które można dostarczać, to oczywiście wszelkiego rodzaju NOWE maskotki i zabawki, a także artykuły szkolne. Dary można przekazywać przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego oraz członkom Szkolnego Centrum Wolontariatu do 20 listopada 2019 roku.

Z góry dziękujemy wszystkim chętnym do wsparcia naszej akcji!

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka