Rada rodziców

Preliminarz
Protokół
Konkurs międzyklasowy – informacje

Wynik rozstrzygnięcia konkursu ogłoszonego przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 59 w Poznaniu – konkurs

Dzień Dziecka 2016 – reklamówka

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w akcji SZLACHETNA PACZKA : ofiarodawcom, rodzicom pomagającym przy pakowaniu paczek. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za okazanie wielkiego serca a w szczególności Pani Halinie Strońskiej za organizację oraz poświęcenie swojego czasu i sił.
Z radością informujemy, że nasza SP 59 zebrała kwotę  3510,-zł. Wystarczyła nam ona na zakup  wszystkich  rzeczy i artykułów, o które prosiła wybrana przez nas rodzina. Państwa ofiarność pomogła spełnić w nadmiarze ich marzenia. W Święta Bożego Narodzenia  zasiądą przy nowym stole, pięknie nakrytym nowym obrusem, zastawą i sztućcami. Dzieci znajdą pod nową choinką prezenty. Mała Gabrysia będzie mogła zasnąć na wygodnej kanapie w bajecznej pościeli. Zakupiono także małe biurko, ubranka dla dzieci, upominki dla rodziców, kołdrę, pościel oraz artykuły spożywcze. Nasi ofiarodawcy – rodzice, ufundowali również artykuły chemiczne, pościel, kołdrę, kosmetyki, papier do pakowania, artykuły szkolne dla dzieci itp.

PO RAZ KOLEJNY POKAZALIŚMY, ŻE NIE JESTEŚMY OBOJĘTNI NA PROBLEMY DRUGIEGO CZŁOWIEKA !!!

Rada Rodziców  SP59

Rada Rodziców w roku szkolnym 2015/2016

Przewodniczący – Ryszard Zaczyński (klasa 5b)
Wiceprzewodnicząca – Maria Woźniak-Sołtysiak (klasa 6b)
Skarbnik – Sylwia Mikołajczak (klasa 6a)
Sekretarz – Dorota Brzostowicz (klasa 2a)
Komisja rewizyjna – Maria Wieczorek (klasa 3b), Michał Zaremba (klasa 1c), Paweł Trojanek (klasa 1b)
Członkowie – Dorota Waszkis (klasa 0), Aneta Marzuchowska (klasa 1a), Anna Michalska (klasa 2b), Małgorzata Kłak (klasa 2c), Ewa Klarkowska (klasa 3a), Karolina Szymańska (klasa 4), Robert Przyjemski (klasa 5b)

Składka na Radę Rodziców ma charakter dobrowolny i w roku szkolnym 2015/2016 wynosi 5 zł/m-c czyli maksymalnie 50 zł/rok (przy 2 lub więcej dzieci składka łączna w kwocie 50 zł). Pieniążki można wpłacać w całości lub ratalnie skarbnikom klasowym, w sekretariacie Szkoły lub na konto Rady Rodziców. Dane do wpłaty:

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 59
ul. Baranowska 1, 61-353 Poznań

Bank Pocztowy S.A.
nr konta: 80 1320 1016 2170 8318 2000 0001

Prosimy również podać imię i nazwisko oraz klasę ucznia, którego dotyczy wpłata.

Informacje:

Regulamin Rady Rodziców