Drodzy Rodzice od 01 stycznia 2021 żywieniem uczniów w SP59 zajmować się będzie firma

Pyszoty Izabela Wojdyła
ul. J.H.Dąbrowskiego 81/85
Nip: 778-140-66-79

Osoba do kontaktu zajmująca się zamówieniami p: Hanna Jaszczyszyn

Posiłki oferowane przez firmę Pyszoty należy zamawiać poprzez serwis www.pyszoty.pl, w załączniku  zamieszczona jest instrukcja jak zamawiać posiłki.

Załącznik nr 2 zawiera legendę z alergenami. Cyferki umieszczone w rozbudowanym jadłospisie przy danych produktach są wyjaśnione właśnie w tej legendzie.

załącznik nr 2

Jadłospis na dietę A jest jadłospisem, który nie eliminuje żadnych produktów spożywczych i jest przeznaczony dla dzieci zdrowych.
Natomiast jadłospis na dietę B oraz Wege jest skomponowana dla dzieci, które muszą mieć dietę eliminacyjną. Dieta B wyklucza produkty mleczne, jajeczne oraz te, w których występuje gluten.
Jadłospisy będą wysyłane najpóźniej w piątek przez dietetyka.

UWAGA !!!!!

Śniadania należy zamawiać dzień wcześniej najpóźniej do godziny 16:00
Obiady można zamówić lub anulować tego samego dnia do godziny 8:10 rano.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji

Proszę o kontakt pod mailami : katering@pyszoty.pl lub szkola@pyszoty.pl lub pod numerem 730034852
Kształtujemy zdrowe nawyki żywieniowe Waszych dzieci.
Pyszoty Izabela Wojdyła
ul. J.H.Dąbrowskiego 81/85
Nip: 778-140-66-79
Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności, dostępną pod adresem internetowym
https://serwis.pyszoty.pl/pages/privacy – która zawiera istotne informacje o przetwarzanych przez nas danych osobowych.