Rok szkolny 2023/2024

Z ogromną przyjemnością uczciliśmy Święto Niepodległości w naszej szkole. Nasze uroczystości rozpoczęły się od uroczystej akademii, która została przygotowana z niesamowitą starannością przez utalentowaną klasę 6a. Ich zaangażowanie i wysiłek sprawiły, że mogliśmy wspólnie oddać hołd bohaterom, którzy przyczynili się do odzyskania naszej niepodległości. Ponadto, Samorząd Uczniowski przygotował  kotyliony, które  zostały wręczone nauczycielom i pracownikom szkoły. Nie można również zapomnieć o wyjątkowej akcji „Szkoła do Hymnu”, w której  udział wzięła cała społeczność szkolna. Wspólnie zaśpiewaliśmy hymn narodowy na dziedzińcu szkoły.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację oraz aktywne uczestnictwo w obchodach Święta Niepodległości. To niezwykle ważne święto, które jednoczy nas wszystkich w duchu patriotyzmu i szacunku dla historii naszej ojczyzny.

Patroni roku 2023 i gen. J. H. Dąbrowski

Wycieczka do Rogalina klas trzecich  była doskonałą powtórką  i podsumowaniem wiadomości na temat patronów roku 2023: Edwarda Raczyńskiego i Jana Matejki. W pałacu uczniowie dojrzeli również portret patrona naszej szkoły.