Wspomnienia z klasy I

W grudniu pojechaliśmy do Szreniawy na przedstawienie i warsztaty świąteczne. Zrobiliśmy piękne, ekologiczne choinki, które w święta przyozdobiły nasze pokoje.
W listopadzie uczestniczyliśmy w zajęciach w Ogrodzie Botanicznym. „Uzbrojeni” w lupy i lornetki obserwowaliśmy jesienną przyrodę.
Dzień Origami

24 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Origami. Dzieci z naszej klasy ochoczo przystąpiły do „zabawy z papierem”. Każdy zrobił coś fajnego. Rezultaty tej pracy możemy zobaczyć na zdjęciach.

„Pasowanie na Pierwszaka”

13 października w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na pierwszoklasistę. Na uroczystość przybyli rodzice, którzy z dumą obserwowali swoje pociechy. Dzieci przedstawiły przygotowaną na tę okazję część artystyczną, a później ręką pani Dyrektor zostały pasowane na ucznia SP 59.

Dzień Kropki

15 września jest Międzynarodowym Dniem Kropki. Nasza klasa również zaangażowała się w to przedsięwzięcie. W tym dniu dzieci przyszły w „kropkowanych” strojach i z ciekawością wysłuchały historii o małej Vashti. Wykonaliśmy też „kropkowane” prace plastyczne, które wszystkim bardzo się podobały.