Wychowawcy:

mgr Kamila Molińska i mgr Kamila Kowbel

Festyn sportowy w SP 63
Zajęcia z p. Danutą Roszyk dot. liczby kardynalnej i porządkowej.
Warsztaty naukowe z cyklu „Klub Małego Naukowca” pt. „Energia”.
Książa kucharska. Realizacja projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury” moduł IV
Pojazdy z rolek po papierze
Rysowanie kredą.
Mama naszego kolegi z klasy – Eldara, zaprezentowała nam Kirgistan – kraj, w którym się urodziła i wychowała. Poznaliśmy przepiękne stroje regionalne, w które ubrani byli uczniowie naszej grupy i koledzy z klasy VII, podziwialiśmy ludowy taniec Kirgiski, który wykonała tancerka z Kirgistanu i wiele innych ciekawostek o Kirgistanie.
Zdrowe kanapki
Warsztaty naukowe z cyklu „Klub Małego Naukowca” pt. „Tlenek węgla”
Uczniowie kl. ,,0″ znają już angielskie nazwy figur geometrycznych.
Uczniowie kl. 0 potrafią już nie tylko wymienić po angielsku dni tygodnia ale także pięknie o nich śpiewać!
Warsztaty naukowe z cyklu „Klub Małego Naukowca” pt. „Chromatografia. Zabawy kolorem”.
W klasie ,,0″ na lekcjach j. angielskiego uczymy się dni tygodnia. Dzieci potrafią śpiewać już dwie piosenki pt.: ,,The days of the week.”
Turniej matematyczny grupy 0 „a” z okazji Światowego Dnia Liczby Pi
Wycieczka do Teatru Animacji na spektakl pt. „Odlot”, w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru.
Dzień Kobiet grupy 0a
Nasze własne pojazdy
Udział grupy 0 „a” w warsztatach gry planszowej Atari Go.
Robimy karmniki – warsztaty stolarskie z panem Krzysztofem Maćkowiakiem (realizacja zadań z planu doradztwa zawodowego)
Korzystając z pięknej pogody rysujemy kredą
Pojazdy z rolek po papierze
Warsztaty o zdrowym odżywianiu przeprowadzone przez starsze koleżanki w ramach projektu Starszak-Maluchowi
Warsztaty kulinarne. Zdrowe i pełnowartościowe kanapki. Realizacja projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury” moduł IV
Warsztaty z cyklu Klubu Małego Naukowca pt. „Określanie pH”
Dnia 14.02 w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy klas 0-III. Kolorowe przebrania, wiele ciekawych konkursów i cudowna atmosfera spowodowała, że ten czas uczniowie spędzili na niesamowitej zabawie.
Warsztaty Klubu Małego Naukowca pt. „Slime- masa plastyczna”
Zabawy na śniegu
Piernikowe warsztaty
Klub Małego Naukowca „Efektowna chemia”
Klub Małego Naukowca „Magnetyzm”
Praca Grupowa „Dzień Pluszowego Misia”
Światowy Dzień Pluszowego Misia grupy Oa
Warsztaty z Rodzicami „Warzywne cudaki”
Udział w Apelu z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości
Lekcja z p. M. Banasik pt. „Mały Patriota”.
Warsztaty „Niesamowity świat mrówek”.
Jesienne wazony
Zabawy na placu zabaw
Muzykowanie ze starszymi klasami z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki.
Dzień chłopca.
Zajęcia doświadczano- eksperymentalne Mały Naukowiec pt. „Suchy lód”
Uczestniczymy w akcji „Starszak Maluchowi”. Koleżanka ze starszej klasy Kasia przybliżyła nam przygody Myszki Miki.