Rekwizyty do książki „Afryka Kazika” czytanej przez uczniów 3a nie mieściły się do pudełka, dlatego przy tym zadaniu pudełkiem okazała się nasza sala lekcyjna.

Rany Julek… lektura w pudełku.  Jak wiele może być skojarzeń z lekturą, które zmieści się w pudełku, przekonali się dzisiaj uczniowie klasy 3a.

„Książka w pudełku” to pomysł na podsumowanie pracy z lekturą „Mikołajek”. Uczniowie z klasy 4a wykonali wyjątkowe projekty – w ich pudełkach znalazło się 10 przedmiotów, które kojarzą im się z lekturą, streszczenie oraz list do tytułowego bohatera. Uczniowie wykazali się wspaniałą wyobraźnią i pomysłowością!

Uczniowie klasy 5b wykonali projekt książki w pudełku związany z lekturą pt. „Chłopcy z Placu Broni”.