Wychowawca: mgr Agnieszka Piszczek

Samorząd klasowy:
Przewodniczący: Pola Buszewicz
Zastępca: Gabriel Skoczylas
Skarbnik: Amelia Otlewska, Agnieszka Tomaszewska

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Oliwier Rogasz

21 grudnia odbyła się w naszej klasie Wigilia Klasowa czyli spotkanie przedświąteczne. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Oczywiście były też prezenty i dużo radości z tego powodu.
Tradycyjne wypieki świąteczne, rękodzieło, pomysły na prezenty i mnóstwo świątecznej atmosfery i radości- to wszystko  można było znaleźć na okolicznościowym, bożonarodzeniowym kiermaszu w naszej szkole w dniach od 17 do 19 grudnia 2018 roku
8a świętuje 100-lecie Niepodległości
Wizyta w schronisku

 27 października 2018 grupa Uczniów klasy 8A ruszyła w drogę, by przekazać zebrane dary dla bezdomnych zwierząt.

DZIĘKUJEMY🤣😃😍🐕🐩🐈🐱!!!

„Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie.” – W. Hugo

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca. Każdy z nas może wyprowadzić pieska na spacer i w ten sposób choć na krótką chwilę odmienić jego los!

Pokaz eksperymentów.

12 października 2018 roku mieliśmy niezmierną przyjemność gościć przedstawicieli Fundacji Einsteina – ideą działania fundacji jest innowacyjne podejście do procesu kształcenia młodzieży. Fundacja proponuje naukę przez zabawę, pokazanie fizyki, chemii i przyrody od strony praktycznej i ciekawej. Fundacja kładzie nacisk na indywidualne doświadczenia oraz pokazy interaktywne, które pozwalają na przekazywanie wiedzy w sposób prosty i poparty przykładami. Jest to gwarancją zrozumienia i zapamiętania materiału. Nie zastąpi to pracy z podręcznikami, ale z pewnością pomoże zmienić podejście uczniów. Uczniowie naszej klasy bawili się świetnie!

Arena Zawodów

Dlaczego warto wybrać szkołę zawodową i technikum? Co daje nauka konkretnego fachu? Ile zarabia dobrze wykwalifikowany murarz lub informatyk? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań czekało na uczniów klas ósmych w miniony czwartek tj.11/10/18 – podczas targów edukacyjnych „Arena Zawodów”.

 
Dzień Chłopaka

28 września 2018 roku kasa 8A wspólnie świętuje Dzień Chłopaka 🌻🌻👌👌👍
Osiem wspólnych lat minęło jak jeden dzień….

Klasa VIII A poznaje tajniki pilotowania samolotów F16 na specjalnym pokazie filmu „Dywizjon 303-historia prawdziwa”