Wychowawca: mgr Agnieszka Piszczek

Samorząd klasowy:
Przewodniczący: Pola Buszewicz
Zastępca: Gabriel Skoczylas
Skarbnik: Amelia Otlewska, Agnieszka Tomaszewska

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Oliwier Rogasz

Pokaz eksperymentów.

12 października 2018 roku mieliśmy niezmierną przyjemność gościć przedstawicieli Fundacji Einsteina – ideą działania fundacji jest innowacyjne podejście do procesu kształcenia młodzieży. Fundacja proponuje naukę przez zabawę, pokazanie fizyki, chemii i przyrody od strony praktycznej i ciekawej. Fundacja kładzie nacisk na indywidualne doświadczenia oraz pokazy interaktywne, które pozwalają na przekazywanie wiedzy w sposób prosty i poparty przykładami. Jest to gwarancją zrozumienia i zapamiętania materiału. Nie zastąpi to pracy z podręcznikami, ale z pewnością pomoże zmienić podejście uczniów. Uczniowie naszej klasy bawili się świetnie!

Arena Zawodów
 
Dzień Chłopaka
Klasa VIII A poznaje tajniki pilotowania samolotów F16 na specjalnym pokazie filmu „Dywizjon 303-historia prawdziwa”