Klasa VI

Przewodniczący: Marcin Jóźwiak
Zastępca: Patrycja Humska
Skarbnik: Damian Humski

Przedstawiciele w Samorządzie Uczniowskim: Emil Samburski, Anna Tomaszewska, Jakub Grzybowski
PROJEKT NOWE HORYZONTY

W dniu 08.11.2017 klasa VI rozpoczęła udział w projekcie NOWE HORYZONTY. W ramach tego projektu uczniowie uczestniczyli w projekcji filmu „Wicher”, która odbyła się w studyjnym kinie MUZA.
Po seansie uczestnicy projektu udali się na wzgórze Św. Wojciecha i cmentarz ZASŁUŻONYCH WIELKOPOLAN. W czasie wycieczki edukacyjnej uczniowie odwiedzili Stary Rynek i okolice.

Historyczne miejsca w Poznaniu
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017 – ODWRÓCONA LEKCJA PRZYRODY

Dnia 13 października 2017 roku z okazji Święta Edukacji Narodowej odbyła się w klasie VI niekonwencjonalna lekcja przyrody. Zajęcia pt. „Podróże i odkrycia geograficzne” przygotowała i przeprowadziła pani Alicja Szymańska, a do grona uczniów dołączyła nowa uczennica Hania. Lekcja była bardzo ciekawa. Wszyscy uczniowie z wielkim zaangażowaniem brali w niej aktywnie udział i marzą o podobnych zajęciach w przyszłości.

Akcja „Sprzątanie świata”
Dzień Chłopca
Regaty Kajakowe – Błyskawica OPEN 2017. Mateusz Wojkiewicz – brązowy medal w konkurencji indywidualnej 1200 m chłopców