Wspomnienia z klasy IV
Dzień z Muzą
Dzień Sportu
Dzień Dziecka – Park Linowy „Pyrland”
Wycieczka Kaszuby – Łeba
Wiosenna Akcja Sprzątania Świata-Dzień Ziemi 2017
Rajd pieszy „Wiosna 2017”

8 kwietnia uczniowie z klasy 4b wyruszyli na rajd pieszy do Głuszyny. Trasa prowadziła ze Starołęki, doliną Głuszynki, przez Babki, Daszewice do Schroniska Młodzieżowego w Głuszynie. Po drodze zobaczyliśmy pomniki poległych lotników oraz powstańców wielkopolskich. Na mecie uczniowie uczestniczyli w konkursach sprawnościowych.

Warsztaty rekolekcyjne
„Karnawałowe pieczenie faworków”
Dyskoteka karnawałowa
Wigilia klasowa
Kiermasz świąteczny
Dyskoteka Andrzejkowa
Projekt „Bezpiecznie Tu i Tam”.
Czwartoklasistki w SPELLING BEE

Uczennice klasy 4b Antonina Dudziak i Julia Przybył reprezentowały naszą szkołę w konkursie języka angielskiego „Spelling bee”. Konkurs odbył się 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 6 im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Składał się z kilku rund, w których należało poprawnie przeliterować wylosowane angielskie słowa. Najtrudniejsza okazała się runda z 10-literowymi słówkami. Wszystkim uczestnikom konkursu towarzyszyło mnóstwo emocji. Walka o podium była bardzo zacięta. Obu czwartoklasistkom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a Antosi gratulujemy IV miejsca.

Warsztaty – papierowe bombki
„Dzień Chłopaka”

„Dzień Chłopaka” – z tej okazji dziewczyny z klasy 4b zorganizowały konkursy oraz upominki. Chłopcy otrzymali „Zośkę” oraz słodkie smakołyki.

Rajd pieszy

W sobotę 1 października uczniowie klasy 4b wzięli udział w pieszym rajdzie „Śladami Pawła Edmunda Strzeleckiego” z metą w Głuszynie.