Wychowawca: mgr Małgorzata Dudka

27. maja podczas spotkania z psychologiem uczniowie klasy 4B mieli okazję porozmawiać na temat relacji międzyludzkich na przykładzie więzi pomiędzy kolegami i koleżankami z klasy. Dzieci poznały czym jest ,,poczta życzliwości” i same napisały listy do każdej osoby z klasy.

Przygoda z Survivalem – Chorzępowo

Klasa IV b pozdrawia i dziękuje za prezenty, które dzieci otrzymały podczas WIGILII KLASOWEJ

Udana wycieczka integracyjno -poznawcza kl 4a i 4b do Zielonej Góry.

Piękna pogoda i dobre humory nie opuszczały dzieci podczas wycieczki do naprawdę „zielonej” Zielonej Góry.
Drużynowa rywalizacja pozwoliła aktywnie zwiedzić centrum miasta z Bachusikami. Wizyta w Centrum Przyrodniczym Keplera -muzeum nauki z interaktywnymi eksponatami wzbudziło duże zainteresowanie, a seans w Planetarium Wenus pobudził wyobraźnię i apetyt przed zbliżającym się posiłkiem kończącym wycieczkę.
Uczniowie pełni wrażeń szczęśliwie wrócili do Poznania i w drodze do domu dzielili się z Rodzicami wrażeniami z wycieczki.
Zadowoleni Wychowawcy