27 września, 2021

Wiele państw, w tym Polska, świętuje Dzień Psa, niemniej u nas swojego nieformalnego święta doczekały się również wszystkie nierasowe czworonogi. Data nie jest przypadkowa – 25 października to Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt.

Kundel, jako że nie należy do żadnej konkretnej rasy, jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Ponadto psy nierasowe stanowią znakomitą większość wszystkich czworonogów na świecie.
W ramach obchodów Dnia Kundelka zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli o przekazanie nam zdjęć ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Zdjęcia posłużą do przygotowania wystawy na terenie szkoły.
Wszystkich chętnych prosimy o przekazanie zdjęć do 14 października – można je przekazywać opiekunowi Samorządu Uczniowskiego, przewodniczącemu szkoły lub pozostawić w sekretariacie szkoły.
Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej zabawy. Pochwalmy się naszymi czworonożnymi przyjaciółmi.